Olimpia czeka na Pogoń!

W sobotę o godzinie 14 w Zambrowie zmierzymy się z miejscową Olimpią. Będzie to kolejne spotkanie podczas którego będziemy czekać z wytęsknieniem na „fajerwerki na boisku” w wykonaniu naszych graczy.

Dotychczas rozegraliśmy raptem kilka spotkań po których to możemy powiedzieć że widzieliśmy Pogoń grającą na miarę swojego potencjału. Więcej było spotkań albo nijakich albo po prostu słabych w naszym wykonaniu. Czy mecz z Olimpią będzie należał do tych z serii udanych?

Olimpia Zambrów w dotychczas rozegranych 13 spotkaniach wywalczyła 16 punktów na które złożyły się 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy: 22 gole strzelone i 23 stracone. W ostatnim meczu Olimpia przegrała 2-4 z Unią Skierniewice. Olimpia w tabeli obecnie zajmuje 11 miejsce.

Pogoń w tabeli 3 ligi plasuje się obecnie na 16 pozycji. Mamy wywalczonych 11 punktów na które złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek. Zdobyliśmy 18 goli tracąc przy tym 25 bramek. W ostatnim meczu jak wiemy zaledwie zremisowaliśmy 1-1 z KS-em Wasilków.

Liczymy że jutro przywieziemy z ciężkiego terenu 3 punkty które są nam tak bardzo potrzebne! Liczymy także że jutro wspierać z trybun będą naszych graczy najwierniejsi z wiernych kibice Grodziskiej Pogoni!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!