Orzeł zawita do Grodziska!

W niedzielę o godzinie 11:30 nasze rezerwy zagrają z czołowym zespołem ligi okręgowej, Orłem Baniocha.

Nasz najbliższy przeciwnik pomimo faktu iż jest beniaminkiem okręgówki to w niej radzi sobie bardzo dobrze. Przez długi czas był liderem w tabeli a obecnie zajmuje w niej 2 miejsce.

Dorobek Orła to 38 punktów wywalczonych w 16 spotkaniach. Goście niedzielnego spotkania 12 meczów wygrali, 2 zremisowali oraz 2 przegrali. Bilans bramkowy Orła to 61 goli strzelonych oraz 24 bramek straconych. W ostatnim meczu zawodnicy z Baniochy pokonali 3-1 GLKS Nadarzyn.

Pogoń w lidze plasuje się obecnie na 8 miejscu. Dorobek podopiecznych trenera Macieja Przybylskiego to 26 punktów zdobytych w 16 spotkaniach. Bilans bramkowy: 36 goli strzelonych i 23 stracone. W ostatnim meczu pokonaliśmy 2-0 rezerwy Ursusa Warszawa.

Z niedzielnego meczu postaramy się przeprowadzić relację video. Mamy nadzieję że warunki na to nam pozwolą i chociaż w ten sposób nadal będą mogli być Państwo z Czerwono-Białymi w ten weekend oraz trzymać za nich kciuki za dobry występ na boisku. A jest spora szansa że szansę występu dostaną zawodnicy pierwszego zespołu którzy nie dali się wirusowi Covid.

MOCNO POGOŃ!!!