Ostatni sprawdzian!

W sobotę o godzinie 11:00 przy Al. Mokronoskich 4 będziemy świadkami ostatniego meczu kontrolnego naszej Pogoni przed startem rundy wiosennej. Naszym przeciwnikiem będzie Błonianka Błonie.

W spotkaniach sparingowych Pogoń pokazała się z dobrej strony. Potrafiliśmy grać jak równy z równym z wyżej notowanymi rywalami ( Stomil Olsztyn ), zwyciężać z nimi ( Znicz Pruszków, Sokół Aleksandrów Łódzki, rezerwy Korony Kielce ). Czas aby tą wysoką formę potwierdzić w meczach mistrzowskich. Ale zanim do nich dojdzie przed nami generalny sprawdzian w najbliższą sobotę.

Tym razem sprawdzimy się na tle drużyny występującej w IV lidze czyli mowa o drużynie Błonianki Błonie.

Z tym rywalem jeszcze w poprzednim sezonie toczyliśmy zacięte boje w rozgrywkach ligowych na IV ligowym poziomie.. My jak wiemy awansowaliśmy do 3 ligi, Błonianka wierzy i ma nadzieję że na ten poziom uzyska także promocję. Po rundzie jesiennej zespół z Błonia zajmuje 3 miejsce mając identyczny dorobek punktowy co zajmujące pozycje lidera rezerwy Radomiaka Radom.

Starcie z takim rywalem jak Błonianka na pewno do najłatwiejszych nie będzie należeć. Jednak wygrana z tym zespołem pozwoliłaby z dużym spokojem i optymizmem wyglądać pierwszego ligowego spotkania ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Liczymy na Waszą obecność w sobotę i wsparcie w postaci dopingu naszej Pogoni! Do zobaczenia!