Passovia zawita do Grodziska

W niedzielę o godzinie 17:00 rezerwy prowadzone przez trenera Przybylskiego na własnym obiekcie zmierzą się z Passovią Pass.

Najbliższy przeciwnik „dwójki” to absolutny debiutant w lidze okręgowej. Passovia od początku swojego powstania, a przypomnijmy swoje istnienie na piłkarskiej mapie Polski rozpoczęła całkiem niedawno bo w 2010 roku występowała przede wszystkim w A-klasie, wyłączając pierwszy sezon w „serie B”. W ubiegłym, przedwcześnie zakończonym zajmowała pierwsze miejsce dzięki czemu może doświadczać obecnie rywalizacji z drużynami z okręgówki.

Na chwilę obecną te doświadczenia są dosyć bolesne gdyż po 5 kolejkach Passovia ma zerowy dorobek punktowy. Zdobyła także raptem 2 bramki tracąc przy tym aż 21. W ostatnim meczu przegrała 1-3 z GLKS-em Nadarzyn. Na pewno w starciu z Grodziską Pogoń to nasz zespół będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Pogoń po 5 kolejkach zajmuje 5 miejsce w tabeli, gromadząc 10 punktów. Na bilans rezerw składają się 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. W ostatnim meczu zremisowaliśmy 3-3 z Przyszłością Włochy.

Liczymy że młody zespół prowadzony przez trenera Macieja Przybylskiego udźwignie status faworyta i zwycięży w najbliższym meczu! A ten przypomnijmy, w niedziele o godzinie 17:00

Na nich Pogoń!!!