Perła na drodze rezerw!

W najbliższą niedzielę w Grodzisku o godzinie 11:00 nasze rezerwy zmierzą się z zajmującą 14 miejsce w tabeli ligi okręgowej ekipą Perły Złotokłos.

Nasz najbliższy przeciwnik to spadkowicz z IV ligi. W obecnym sezonie Perła nie zachwyca swoją formą. W 11 rozegranych spotkaniach wywalczyła zaledwie 7 punktów na które złożyło się 1 zwycięstwo, 4 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy zawodników Perły to 11 goli strzelonych i 23 stracone. W ostatnim meczu nasz niedzielny rywal uległ aż 1-5 ekipie Gromu Warszawa.

Jeden wygrany mecz zawsze można tłumaczyć szczęściem. Ale jeżeli po 11 kolejkach nasi gracze mają ich na koncie aż 7, dodatkowo 3 mecze remisując to o szczęściu nie może być mowy. To pokazuje jak dobrze do sezonu są przygotowani są podopieczni trenera Macieja Przybylskiego. Zajmujemy obecnie 4 miejsce w tabeli gromadząc po 11 meczach 24 punkty. W ostatnim meczu pokonaliśmy 5-2 rezerwy Błonianki Błonie. W przypadku zwycięstwa w najbliższej kolejce możemy awansować nawet na pozycję lidera!

Dlatego tym bardziej serdecznie zapraszamy do wspierania z trybun Czerwono- Białych! Liczymy na Was!