Plan wykonany!

Zwycięstwem 3-1 zakończyło się ostatnie spotkanie naszej Pogoni z Wilgą Garwolin.

Od początku spotkania Pogoń osiągnęła przewagę. Graliśmy pewnie, zdecydowanie zachowując przy tym pełną koncentrację. W 29 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Michała Strzałkowskiego. W 45 minucie goście w pierwszej swojej akcji…zdobywają gola wyrównującego.

W drugiej połowie zdecydowanie przyśpieszyliśmy. W ten sposób chcieliśmy pokazać że nie zamierzamy choć na chwilę odpuścić. W 65 minucie bramkę dla Pogoni zdobył Kuba Łabęda, zaś w 90 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Jaroń.

Po tym meczu możemy stwierdzić że wygraliśmy w pełni zasłużenie. Choć długimi fragmentami graliśmy, używając terminologii samochodowej na „drugim biegu” to gdy tylko chcieliśmy włączaliśmy „szósty bieg” a efektem tego działania były kolejne stwarzane okazje do zdobycia gola jak i same bramki które strzelaliśmy.

Przed nami jeszcze 2 kolejki ligowe. Najbliższą rozegramy w sobotę 8 czerwca kiedy to godzinie 17:00 w Grodzisku podejmiemy ostatnią w tabeli ekipę Perły Złotokłos. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Pogoń Grodzisk – Wilga Garwolin 3-1 ( 1-1 )

Bramki dla Pogoni: Strzałkowski, Łabęda, Jaroń

Widzów: 150

Skład: Folc, Pieczyński ( ’45 Baranowski ), Małkowski, Jędrzejczyk, Krajewski, Pietraszek ( ’45 Jaroń ), Czaplicki ( ’45 Łabęda ), Kołaczek, Szewczyk ( ’45 Borychowski ), Grabowski, Strzałkowski