Podsumowanie kolejki!

Poniżej prezentujemy pełne podsumowanie ostatniej, 16 kolejki 3 ligi grupy pierwszej.

GKS Wikielec – Pogoń Grodzisk 0-2

Bramki: Strzałkowski x2

Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg – odwołany

Polonia Warszawa – Legia II Warszawa 1-0

Bramka: Łukasz Piątek

Mecz derbowy który jeszcze kilka lat temu był na ustach nie tylko kibiców całej Warszawy. Obecnie, rozgrywany zaledwie na poziomie 3 ligi. W nich lepszy zespół „Czarnych Koszul” który okazał się skuteczniejszy od ekipy „Wojskowych” w składzie których wystąpiło 5 zawodników z pierwszego składu ( Rocha, Wieteska, Cholewiak, Astiz czy też Stolarski ).

Huragan Morąg – Znicz Biała Piska 1-1

Bramki: Galik – Furman

Bardziej z tego punktu niewątpliwie cieszyć się będzie zespół gospodarzy. Znicz po ostatniej serii zwycięstw musi zadowolić się jednym punktem i 7 miejscem w ligowej tabeli.

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrow Łódzki 0-0

Kolejny remis który nie cieszy żadnej ze stron. Na pewno zarówno Unia jak i Sokół przed meczem wierzyły w swoje zwycięstwo. Unici, prowadzeni przez trenera Rafała Smalca utrzymali 3 miejsce w tabeli.

KS Kutno – KS Wasilków 1-4

Bramki: Dynel – Jakimiuk x2, Panek

Największe zaskoczenie tej kolejki. Zdecydowany faworyt poległ i to z kretesem z czerwoną latarnią ligowej tabeli. Dla graczy z Wasilkowa to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

Olimpia Zambrów – Broń Radom 0-2

Bramki: Kielak, Pociecha

Broń Radom nie składa…broni. Zawodnicy tego zespołu po odniesionym zwycięstwie nadal mają szanse i bardzo w to wierzą że mogą jeszcze awansować do czołowej ósemki. Obecnie plasują się na 14 miejscu ze stratą 5 punktów do zajmujących 8 miejsce rezerw Warszawskiej Legii.

Ruch Wysokie Mazowiecki – Ursus Warszawa 5-1

Bramki: Jackiewicz, Łukaszczyk, Grochowski, Domański, Brokowski – Kabala

Pojedynek drużyn z dołu tabeli. Dzięki zwycięstwu Ruch powoli i mozolnie ale wspina się w tabeli. Awansował właśnie na 20 miejsce a do „Traktorków” zajmujących miejsce 19 traci już tylko 2 „oczka”.

RKS Radomsko – Legionovia Legionowo 0-0

Na pewno bardziej ten punkt szanować będą gospodarze którzy zatrzymali Legionovie. A goście zajmują po tym remisie 4 miejsce w tabeli tracąc do naszej drużyny już 7 punktów.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2

Bramki: Kusiński, Ciach

Faworyt nie zawiódł. Świt nie odpuszcza i nadal podąża za naszą Pogonią. Ma do nas 4 punkty straty ale musimy pamiętać że także jeden mecz rozegrany mniej.

Pelikan Łowicz – Błonianka Błonie 1-0

Bramka: Pomianowski

W meczu walki lepsi okazali się gospodarze którzy skromnie pokonują Błoniankę. Pelikan, nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli. Zespół Błonianki z którym zmierzymy się na zakończenie piłkarskiego roku plasuje się na 11 miejscu.