Podsumowanie rundy w wykonaniu naszych rezerw!!!

Runda jesienna sezonu 2019/2020 w lidze okręgowej w wykonaniu naszych rezerw była bardzo udana. Potwierdzenie tychże słów znajdziecie Państwo w poniższym podsumowaniu.

Przede wszystkim pod lupę wzięliśmy dokonania naszego drugiego zespołu w analogicznym okresie w poprzednim sezonie. Otóż w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 wywalczyliśmy 17 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek. Strzeliliśmy wtedy 25 goli tracąc przy tym ich 39. Zajmowaliśmy wtedy 12 miejsce w ligowej tabeli.

A jak wygląda sytuacja w obecnej chwili? Po 15 rozegranych meczach mamy wywalczone aż 27 punktów na które złożyło się 8 zwycięstw 3 remisy i 4 porażki. Bilans bramkowy: 38 goli strzelonych i 23 stracone. W tabeli zajmujemy 7 miejsce.

Widzimy zatem że postęp gołym okiem jest widoczny. Jedno się jednak nie zmienia, to że w naszej drugiej drużynie ciągle pojawiają się nowi, młodzi i utalentowani gracze których najbliższym celem jest awans do pierwszego zespołu i możliwość gry w 3 lidze. Kilku zawodników taką szansę otrzymało, kolejni na nią czekają.

A jak wyglądają pozostałe statystyki naszych rezerw w obecnej rundzie?

– Najwyższe zwycięstwo: Pogoń – Przyszłość Włochy 8-0 ( 14 kolejka )

– Najwięcej bramek w meczu z udziałem Pogoni: Sparta Jazgarzew – Pogoń 5-3 ( 7 kolejka ), Pogoń – Przyszłość Włochy 8-0 ( 14 kolejka )

– Bilans spotkań u „siebie” – 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka

– Bilans spotkania na wyjeździe – 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki

– Najwięcej rozegranych spotkań: Szymon Leszczyński, Kajetan Mordaka, Mikołaj Czaplicki – 14 ( spotkanie z SEMP-em Ursynów zweryfikowane jest jako walkower na korzyść przeciwnika )

– Najwięcej zdobytych bramek: Franciszek Ratajczyk – 9 goli w 8 rozegranych spotkaniach

– Liczba zawodników występujących w lidze okręgowej – 37