Podział punktów w Teresinie!

Cennym remisem 3-3 zakończyło się spotkanie naszych rezerw w Teresinie. Cennym, gdyż ostatnie kilkanaście minut graliśmy w osłabieniu a jednak potrafiliśmy wywalczyć ten punkt.

Mecz rezerw miał 2 oblicza. O pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle że się odbyła. Myślami nasz zespół był chyba przy Świątecznym stole gdyż byliśmy jedynie tłem dla gospodarzy. Pierwszego i jedynego gola w tej odsłonie straciliśmy w 23 minucie meczu. Można powiedzieć że to był najniższy wymiar kary bo Teresin miał w tej części okazje do bardziej okazałego prowadzenia.

Po przerwie oglądaliśmy całkowicie inną Pogoń. Już w pierwszej akcji doprowadzamy do wyrównania za sprawą Więckowskiego. W 60 minucie prowadziliśmy już 2-1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciek Pietraszek. W 70 minucie to gospodarze doprowadzili do wyrównania. W 78 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Konrad Lonc. Pomimo gry w osłabieniu w 84 minucie gola którego z rzutu karnego zdobył Maciek Przybylski. Niestety chwilę później Teresin zdobywa trzeciego gola i podział punktów w tym meczu stał się faktem.

Punkt zdobyty w Teresinie trzeba szanować bo mogliśmy to spotkanie zarówno wygrać jak i przegrać. A jak głosi porzekadło piłkarskie jeżeli spotkania nie możesz wygrać to chociaż go zremisuj. Tym bardziej że mierzyliśmy się z czołową drużyną ligi okręgowej.

Liga okręgowa seniorów : KS Teresin – Pogoń II 3:3 (1-0)

Bramki dla Pogoni: Więckowski, Pietraszek, Przybylski (k)
Pogoń II: Folc, Pietraszek, Lonc żż/cz, Pałuba, Pieczyński, Więckowski (60 Dziewulski), Łabęda, Czaplicki, Szewczyk (88 Graczyk), Przybylski, Wojacik (60 Przyżycki)
Ławka rezerwowych: Kaniewski, Misiak, Mordaka, Śliwowski,