Pogoń gromi MKS Piaseczno!!!

Wysokim zwycięstwem 6-1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszej Pogoni z MKS-em Piaseczno.

Kolejne wygrane spotkanie oznacza kolejny wykonany krok w kierunku wygrania ligi. Do tego faktu przyzwyczajamy się coraz to bardziej lecz o mrożeniu szampanów nie może być jeszcze mowy. Na ten najważniejszy mecz nadal czekamy…

Jeżeli zagramy w czerwcu tak jak dzisiaj to o wynik końcowy nie musimy się martwić. Pogoń zdeklasowała Piaseczno które w tym meczu zamieniło się w statystów na scenie opanowanej przez aktorów czyli przez zawodników Pogoni. Już w 13 minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą bramki samobójczej zawodnika gości. W 18 minucie prowadziliśmy już 2-0. Na listę strzelców wpisał się Michał Strzałkowski. W 21 minucie MKS Piaseczno zdobyło gola z rzutu karnego. Niedługo później bo w 29 minucie kolejną bramkę zdobył Michał Strzałkowski. Do przerwy kibice zgromadzeni przy Al. Mokronoskich nie oglądali więcej bramek.

Po zmianie stron nawałnica Pogoni na bramkę rywala trwała w najelpsze. W 57 minucie bramkę dla GKS-u zdobył Patryk Szymański. W 71 minucie prowadziliśmy już 5-1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kuba Łabęda. Wynik w 77 minucie ustalił Sebastian Szewczyk. Tym samym wygrywamy pewnie i jak najbardziej zasłużenie.

Już nasze myśli jednak skupiamy na kolejnym spotkaniu. A te rozegramy w środę kiedy to na wyjeździe o godzinie 17:30 zagramy z LKS-em Promna.

Pogoń Grodzisk – MKS Piaseczno 6-1 ( 3-1 )

Bramki: Strzałkowski x2, Szymański, Łabęda, Szewczyk, samobójcza

Widzów: 300

Skład Pogoni: Przyrowski, Pietraszek, Jędrzejczyk, Pałuba, Pieczyński ( ’72 Skorupa ), Łabęda ( ’73 P. Jaroń ), Baranowski ( ’59 Szewczyk ), Kołaczek, Jaroń ( ‚ Mordaka ), Szymański, Strzałkowski ( ’82 Czaplicki )