Pogoń gromi Nadnarwiankę!

Wysokim zwycięstwem 7-0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszej Pogoni z Nadnarwianką Pułtusk.

Od samego początku osiągneliśmy przewagę czego efektem było kolejno zdobywane bramki. Taki wynik to świetny prognostyk przed startem sezonu w 3 lidze. Przypomnijmy, już za tydzień 3 sierpnia o godzinie 15:00 przed własną publicznością zmierzymy się w pierwszym meczu ligowym z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Pogoń – Nadnarwianka Pułtusk (IV liga) 7-0
bramki: Borychowski, Kołaczek, Szymański, Strzałkowski 2 , Jaroń 2

Pogoń I połowa: Zieliński, Borychowski, Jędrzejczyk, Małkowski, Gładysz, Łabęda, Grabowski, Enow, Czaplicki, Ratajczyk, Kinast,

Pogoń II połowa: Przyrowski, Łoś, Jędrzejczyk, Broniarek, Krajewski, Jaroń, Gajda, Baranowski, Kołaczek, Szymański, Strzałkowski

W naszym zespole zagrało łącznie 7 nowych zawodników. Do Broniarka, Łosia, Gajdy i Gładysza dołączyli Mateusz Kinast (ze Znicza Pruszków) oraz Franciszek Ratajczyk (Znicz) oraz Piotr Zieliński (Wisła Płock, potwierdzenie tego transferu ogłoszony zostanie w najbliższym czasie!