Pogoń lepsza od Lechii

Grodziska Pogoń po bramkach Kacpra Gzieło oraz Damiana Jaronia pokonała w dzisiejszym meczu kontrolnym 2-1 Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej iż przystępowaliśmy do tego spotkania bez kilku podstawowych zawodników. Wynikało to z drobnych urazów naszych piłkarzy. Martwi, kontuzja odniesiona przez Michała Borychowskiego którego czeka co najmniej miesięczna pauza w grze.

Liczymy że w kolejnym meczu kontrolnym ( 6 luty ) przeciwko Sokołowi Aleksandrów Łodzki trener Chrobak będzie miał do swojej dyspozycji większość zawodników.

Pogoń I połowa: Przyrowski, Łoś, Gładysz, Broniarek, Rakowski, Lisowski, Kobiera, Kołaczek, Urbański, Kowalczyk, Jaroń

Pogoń II połowa: Zieliński, Krajewski , Gładysz, Broniarek (60 Sidor), Rakowski, Lisowski, Gzieło, Kołaczek, Grabowski, Urbański (60 Chojnacki), Jaroń (60 Wrzesiński)

Lechia (za lechiatm.pl): Baran –Drabik, Cyran, Cieślik, Żyznowski – Wiśniewski, Kaproń, Szymczak, Mroczek, Buczkowski – Przygoda,

Oraz: Awdziewicz – Lewiński, Cieślik, Świątczak – Nowak, Przybycień, Kubiak, Przedbora, Warczyk.