Pogoń lepsza od Mazura!!!

Pewnym i wysokim zwycięstwem 4-0 zakończyło się nasze spotkanie z Mazurem Karczew.

Od samego początku meczu Pogoń narzuciła rywalom swój styl gry. Przeważaliśmy i kwestią czasu były zdobywane przez nas bramki. Tą w 27 minucie zdobył Patryk Szymański. Pomimo wielu kolejnych okazji do podwyższenia prowadzenia w pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie nie oglądali już więcej bramek.

Worek z nimi rozwiązał się w drugiej połowie meczu. W 55 minucie na listę strzelców wpisał się Kuba Łabęda. W 67 minucie prowadziliśmy już 3-0. Tym razem gola zdobył Damian Jaroń. Jeżeli ktoś czekał na prawdziwe fajerwerki to te dostarczył nam Michał Strzałkowski który w 85 minucie zdobył efektownego gola strzałem przewrotką. To był gol z cyklu „stadiony świata”. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Po tym spotkaniu humory nam niezwykle dopisują. Oczywiście przede wszystkim dlatego że po raz kolejny zdobyliśmy komplet punktów ale też dlatego że w pozostałych meczach padły korzystne dla nas rezultaty dzięki czemu obecnie mamy już 15 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli IV ligi. A do końca rozgrywek pozostało zaledwie 8 kolejek ligowych…

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę 5 maja we Mszczonowie kiedy to o godzinie 11:00 zagramy z miejscową Mszczonowianką. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie!!!

Pogoń – Mazur 4-0 ( 1-0 )

Bramki: Szymański, Łabęda, Jaroń, Strzałkowski

Skład: Przyrowski, Krajewski ( ’75 Pietraszek ), Jędrzejczyk, Borychowski ( ’45 Pieczyński ), Małkowski, Łabęda, Baranowski, Kołaczek, Jaroń ( ’83 P. Jaroń ), Szymański ( ’80 Czaplicki ), Strzałkowski ( ’86 Szewczyk )