Pogoń sprawdzi Olimpie Zambrów

W sobotę podopieczni trenera Chrobaka w ramach meczu 11 kolejki 3 ligi zmierzą się w Grodzisku z gośćmi z Zambrowa reprezentującymi tamtejszą Olimpię.

Na pewno emocji na murawie nie zabraknie. Tych jednak nie uświadczymy na trybunach. Jak już niestety wiemy mecze piłkarskie od najbliższego weekendu będą rozgrywane bez udziału publiczności. Sprawcą oczywiście COVID-19 i rosnąca ilość zakażeń w całym naszym kraju…

Trudno, nic na to nie możemy poradzić. Musimy się skupić na tym co na nas będzie czekać na murawie przy Al. Mokronoskich 4. A na niej przyjdzie nam się zmierzyć z zajmującą obecnie 19 miejsce w tabeli 3 ligi drużyną Olimpii Zambrów. W dotychczas rozegranych 10 kolejkach sobotni goście wywalczyli 9 punktów na które złożyły się 3 zwycięstwa i 7 porażek. Bilans bramkowy Olimpii to 17 goli strzelonych oraz 18 straconych. W ostatnim meczu zawodnicy z Zambrowa przegrali 1-3 z Błonianką Błonie.

Nasza Pogoń w ostatniej kolejce przegrała 2-3 w Kutnie z miejscowym Klubem Sportowym. Pomimo porażki z naszej gry i postawy możemy być zadowoleni. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz nie tylko zremisować ale nawet i wygrać.

Wierzymy że w najbliższym meczu szczęściu dopomożemy dobrą grą w naszym wykonaniu! W tabeli zajmujemy obecnie 2 miejsce z dorobkiem 21 punktów.

Z meczu przeprowadzona zostanie relacja wideo. Startujemy o godzinie 15:00.

Na Nich Pogoń!!!