Pogoń zgasiła Znicz!

Zwycięstwem 1-0 w Białej Piskiej zakończyło się spotkanie naszej Pogoni z miejscowym Zniczem. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Jakub Kołaczek.

Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane. Podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka starali się zaskoczyć rywala, pamiętając jednocześnie że byle błąd może nas drogo kosztować. Na całe szczęście w 32 minucie to nasza drużyna mogła cieszyć się ze zdobytej bramki. Po ładnej, składnej akcji zainicjowanej przez Kacpra Gzieło bramkę zdobył Kuba Kołaczek. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

W drugich 45 minutach to gospodarze częściej atakowali co nie mogło dziwić, to Znicz musiał gonić wynik. Pogoń skupiła się na mądrej grze w obronie z nastawieniem na szybkie przeprowadzenie kontry i zaskoczenie tym samym rywala. W końcówce meczu czerwoną kartką został jeszcze ukarany zawodnika Znicza i to gospodarze kończyli mecz w niepełnym składzie. Pomimo kilku dobrych okazji w tej części gry nie udaje nam się ponownie zaskoczyć rywala. W związku z faktem że gospodarzom także ta sztuka nie wyszła ostatecznie wygrywamy i tym samym możemy dopisać sobie 3 jakże ważne punkty.

Tych na chwilę obecną mamy 12 co pozwala zajmować wysokie 3 miejsce w tabeli. Oby tak do końca!

Kolejny mecz rozegramy w Grodzisku kiedy to o godzinie 16:00 w sobotę 19 września podejmować będziemy rezerwy Legii Warszawa.

Znicz Biała Piska – Pogoń Grodzisk 0-1 ( 0-1 )

Bramka: Kuba Kołaczek ’32

Skład Pogoni: Przyrowski, Łoś, Kobiera, Maślanka, Krajewski, Gzieło, Kołaczek, Lisowski ( ’70 Grabowski ), Szymański, Jaroń, Strzałkowski