Pogoni ruch w górę tabeli!

Niezwykle ważnym zwycięstwem 3-1 naszej Pogoni zakończył się dzisiejszy mecz w Wysokim Mazowieckie z miejscowym Ruchem!

W poprzednich meczach brakowało nam szczęścia. To fakt niezaprzeczalny. I nie inaczej było w Wysokim Mazowieckie. Dobrego złe początki spotkały nas już w 4 minucie spotkania kiedy to gospodarze w pierwszej swojej akcji zdobyli bramkę. Na szczęście zareagowaliśmy w najlepszy z możliwych sposobów na tą utratę gola. W 18 minucie po podaniu Kuby Kołaczka do wyrównania doprowadził Damian Jaroń. W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się więcej klarownych sytuacji bramkowej dla żadnej ze stron.

W drugiej połowie Pogoń mocniej przycisnęła. Można było odnieść wrażenie że była bardziej zdeterminowana do tego aby zwyciężyć w tym spotkaniu. W 60 minucie idealne dośrodkowanie Damiana Jaronia wykorzystał Kuba Kołaczek w ten w sposób wyprowadzając nas na prowadzenie. W 88 minucie wspomniane na początku szczęście uśmiechnęło się tym razem do nas. A bardziej na miejscu byłoby powiedzieć że umiejętności Piotrka Zielińskiego który swoimi genialnymi interwencjami uratował nas przed utratą gola. Kto wie jak zakończyłby się mecz gdyby nie jego fantastyczny refleks. A tak minutę później w 89 minucie Mateusz Kinast ustalił wynik meczu wpisując się na listę strzelców.

Cieszy na niezmiernie zwycięstwo które pozwoliło przeskoczyć w ligowej tabeli dzisiejszego rywala. Zajmujemy obecnie 13 miejsce które mamy nadzieję utrzymać także po następnym, ostatnim już meczem ligowym w tym roku. W Aleksandrowie Łódzkim w sobotę 23 listopada o godzinie 13:00 zagramy z miejscowym Sokołem.

Brawo Pogoń, brawo drużyna!

Ruch Wysokie Mazowiecki – Pogoń Grodzisk 1-3 ( 1-1 )

Widzów: Babul – Jaroń, Kołaczek. Kinast

Skład Pogoni: Zieliński, Jędrzejczyk, Gładysz, Pietraszek, Krajewski, Kołaczek, Grabowski ( ’70 Kinast ), Baranowski, Szymański, Jaroń ( ’89 Łabęda ), Strzałkowski ( ’90 Gulczyński )