Pójść za ciosem, ograć Unię!!!

W sobotę, w Grodzisku czeka nas niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach rozgrywek 3 ligi. Nasza Pogoń gościć będzie Unię Skierniewice.

Dlaczego wspomniany mecz, z góry zapowiadamy jako interesujące wydarzenie sportowe? A to dlatego, że zmierzą się w nim zespoły które od pewnego czasu są ewidentnie na fali wznoszącej. Unia po słabym początku sezonu w ostatnich 3 meczach odniosła 3 zwycięstwa, Pogoń zaś w 3 poprzedzających sobotnią przeprawę meczach odniosła…3 zwycięstwa. Ten mecz musi być po prostu super widowiskiem na które już dzisiaj bardzo liczymy!

Unia Skierniewice, prowadzona przez doskonale nam znanego, lubianego i do dzisiaj wspominanego trenera Rafała Smalca pod wodzą którego uzyskaliśmy w sezonie 2011/2012 długo wyczekiwany awans do 3 ligi obecnie po 7 rozegranych spotkaniach ma na koncie 10 wywalczonych punktów. Bilans tej drużyny to 3 zwycięstwa, 1 remis ora 3 poniesione porażki. Bilans bramkowy Unitów to 12 goli strzelonych i 10 straconych, W ostatnim meczu Unia pokonała 1-0 Błoniankę Błonie.

Nasza Pogoń w tabeli 3 ligi plasuję się ex aequo na 1 miejscu w tabeli. Sokół Aleksandrów Łódzki ma także 18 wywalczonych punktów a wyprzedza nas jedynie lepszym bilansem bezpośredniego spotkania ( przegraliśmy z tym rywalem 1-3 ). Nasz Bilans to 6 wygranych spotkań ( najwięcej w lidze ) oraz 2 poniesione porażki. Bilans bramkowy: 17 goli strzelonych i 6 straconych.

Na pewno zaczęliśmy ten sezon w imponującym stylu ale… zdawaliśmy sobie sprawę przed jego rozpoczęciem że mamy silny kadrowo i organizacyjnie zespół który musi w końcu „odpalić” więc obecna syruacja nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Jeżeli dodamy do tego umiejętne zarządzanie zespołem przez trenera Krzysztofa Chrobaka mamy obraz drużyny która potrafi i co najważniejsze wie jak grać.

Mamy zatem nadzieję że w sobotę o godzinie 15:30 o której to rozpoczniemy starcie z Unią pokażemy nasze wszystkie atuty i będziemy mogli po raz kolejny po meczu świętować zdobycie kolejnych punktów. Oczywiście dodamy, fajnie jakby był to ich komplet:)

Liczymy na Waszą obecność i wsparcie z trybun naszej drużyny! Bo drużynę tworzymy My wszyscy, Ty i Ja!!!

Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!

Ps. Z meczu zostanie przeprowadzona relacja tekstowa live.