Pójść za ciosem!!!

Przed podopiecznymi trenera Moskala kolejny ciężki mecz. Tym razem w Wysokim Mazowieckim w sobotę o godzinie 16:00 zmierzymy się z miejscowym Ruchem!

Po ostatnim, przekonującym i w pełni zasłużonym zwycięstwie nad Zniczem Biała Piska liczymy że w kolejnym spotkaniu zobaczymy ponownie tak efektywnie i efektownie grającą Pogoń. Trzy wywalczone punkty pozwoliły nam wydostać się poza strefę spadkową ale trzeba pamiętać że różnice punktowe w tabeli są tak niewielkie iż każda strata może spowodować iż znajdziemy się ponownie „pod kreską” Jednak nie zakładamy czarnego scenariusza. Mocno wierzymy że jutro Pogoń ponownie pozytywnie nas oczaruje i sięgnie po komplet punktów. Zadanie oczywiście nie będzie proste.

Ruch Wysokie Mazowieckie to 13 obecnie zespół w tabeli. W dotychczas rozegranych 16 spotkaniach gospodarze jutrzejszego spotkania wywalczyli 16 punktów ( o jeden raptem więcej niż nasza Pogoń ). Bilans Ruchu to 3 odniesione zwycięstwa, 7 remisów i 6 porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 30 straconych. W ostatnim meczu nasi jutrzejsi rywali przegrali 1-3 z Olimpią Zambrów.

Warto zaznaczyć że w przypadku jutrzejszego zwycięstwa przeskoczymy Ruch Wysokie Mazowieckie w tabeli ligowej. Ale co najważniejsze byśmy „odskoczyli” od strefy spadkowej w której spędziliśmy już dość czasu. Czas na marsz w górę tabeli! Wierzymy że w tym marszu nasi piłkarze będą mogli liczyć na Państwa wsparcie! Dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania z trybun Czerwono-Białych!

Jesteś kibicem Grodziskiej Pogoni? Jeżeli tak, nie ma innego wyjścia! Jutro meldujemy się przy ulicy 1 Maja w Wysokim Mazowieckie!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!