Pokonać Lechię, wrócić na zwycięski szlak!

W środę, 11 listopada, w Święto Niepodległości nasza Pogoń walczyć będzie o kolejne ligowe punkty. W Grodzisku o godzinie 12:00 zmierzymy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Najbliższy mecz jest doskonałą okazją aby po ostatniej, dość niespodziewanej porażce powrócić na zwycięską drogę. Jak wiemy „apetyt rośnie w miarę jedzenia” a my jesteśmy spragnieni zarówno dobrej jak i efektownej gry Czerwono-Białych. Mamy nadzieję że jutrzejsze spotkanie obfitować będzie w sporą dawkę sportowych emocji które będą mogli Państwo oglądać za pośrednictwem internetowej relacji.

Lechia Tomaszów Mazowiecki w tabeli 3 ligi zajmuje obecnie 15 miejsce z dorobkiem 15 punktów wywalczonych w 13 spotkaniach. Bilans naszych jutrzejszych gości to 5 zwycięstw i 8 porażek. Bilans bramkowy: 20 goli strzelonych i 32 stracone. W ostatnim rozgrywanym przez Lechię meczu zespół ten przegrał 2-3 z Pelikanem Łowicz.

Podopieczni trenera Chrobaka pomimo ostatniej porażki 1-2 z rezerwami Jagielloni Białystok utrzymali pozycję lidera. To wszystko za sprawą przełożonego spotkania Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Jutro zatem walczymy nie tylko o 3 punkty ale i o dalsze przodowanie w grupie pierwszej w 3 lidze.

Pogoń w 14 rozegranych przez siebie kolejkach wywalczyła 30 punktów. 10 spotkań wygraliśmy, 4 natomiast przegraliśmy. Bilans bramkowy GKS-u to 30 goli strzelonych oraz 15 straconych.

Co ciekawe, jedynie drużyna Lechii jak i Grodziskiej Pogoni jeszcze w tym sezonie swojego meczu nie zremisowała. To zwiastuje że w dniu jutrzejszym obydwie drużyny będą grały o pełna pulę! Pogoń o to aby zachować pozycję lidera, Lechia natomiast o to aby nadal liczyć się w walce o czołową ósemkę!

Z jutrzejszego meczu jak już wspomnieliśmy będzie przeprowadzona pełna transmisja live wraz z komentarzem.

Kto wygra mecz???!!!