Pokonać Pelikana!

W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 czeka nas ostatnie spotkanie ligowe rozgrywane w tym roku na naszym stadionie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Krzysztofa Chrobaka będzie Pelikan Łowicz.

Aż szkoda że spotkanie z Pelikanem a po nim z Błonianką będzie ostatnimi rozgrywanymi w tym roku. Chcielibyśmy aby ta runda, aby te pozytywne emocje których doświadczamy w ostatnich miesiącach trwały nadal. I choć przerwa zbliża się nieubłaganie to zanim do niej dojdzie czeka nas jeszcze trochę, miejmy nadzieję dużej radości związanej z występami Czerwono-Białych! Najbliższy występ już w sobotę z przeciwnikiem wymagającym i silnym bo za takowego trzeba na pewno uznać zespół z Łowicza.

Pelikan zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli. Dorobek sobotnich gości to 28 punktów wywalczonych w 15 spotkaniach. Bilans Pelikana to 8 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy: 26 goli strzelonych i 18 straconych. W ostatnim meczu Pelikan pokonał 1-0 Błoniankę Błonie.

Nasza Pogoń, powtarzać to będziemy niczym mantrę to aktualny lider w tabeli 3 ligi. Mamy na koncie 12 odniesionych zwycięstw i 4 poniesione porażki. Bilans bramkowy 38 goli strzelonych ( najwięcej w lidze ) i 15 straconych.

Wierzymy mocno w to że w sobotnim meczu po dobrej i efektownej grze będzie nam dane sięgnąć po 3 punkty! Liczymy że za swoich monitorów będą Państwo dopingować i trzymać kciuki za naszą drużynę, za naszych Czerwono-Białych!

Z meczu zostanie przeprowadzona relacja także nie ma wymówki, w sobotę w samo południe „odpalamy” nasze urządzenia mobilne!

MOCNO POGOŃ!!!