Poskromić Rysia!

W najbliższą sobotę nasze rezerwy udadzą się do Lasek aby o godzinie 15:00 zmierzyć się miejscowym Rysiem.

Zespół naszego najbliższego przeciwnika w lidze okręgowej plasuje się obecnie na 8 miejscu w tabeli. Wywalczył 14 punktów w 8 rozegranych meczach. Bilans Rysia to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy: 15 goli strzelonych i 11 straconych. W ostatnim meczu zawodnicy z Lasek przegrali minimalnie 0-1 z liderem z Jazgarzewa.

Nasza Pogoń po ostatnim zwycięstwie nad Laurą Chylice zajmuje 2 miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Przybylskiego wywalczyli aż 17 punktów. Aż, bo trzeba pamiętać że rozegraliśmy zaledwie 8 spotkań a mamy pokaźną liczbę punktów. W roli przypomnienia, w poprzednim sezonie aby wywalczyć obecne 17 punktów potrzebowaliśmy na to aż 16 kolejek. To pokazuje iż w naszym zespole widać zdecydowany progres.

Odnieśliśmy jak dotąd 5 zwycięstw, 2 razy zremisowaliśmy i tylko po jednym spotkaniu schodziliśmy z boiska pokonani. Strzeliliśmy 18 goli tracąc przy tym 11 bramek. Niewątpliwie start sezonu mamy wyśmienity i pozwala on wierzyć w osiągnięcie na koniec rozgrywek najlepszego wyniku.

Przede wszystkim jednak musimy sobie zapewnić jak najszybsze utrzymanie bo to jest cel numer 1 dla naszej młodej ale niezwykle utalentowanej młodzieży. Wierzymy że po następnym meczu utrzymamy pozycję wicelidera a kto wie, może nawet zmniejszymy dystans do prowadzącej Sparty Jazgarzew.

Powodzenia drużyno!!!