Powalczyli ze Stomilem

Pomimo ostatecznej przegranej 1-3 ze Stomilem Olsztyn nasza Pogoń pokazała się w tym meczu z dobrej strony.

Spotkanie przez cały okres jego trwania było niezwykle wyrównane. Owszem, drużyna która występuje w 1 lidze prezentowała wyższą kulturę gry i było widać w jej poczynaniach większe doświadczenie ale podopieczni trenera Chrobaka w wielu aspektach niczym nie ustępowali wyżej notowanemy rywalowi. A trzeba zaznaczyć że Stomil wystąpił w składzie w którym to wystąpiło wielu zawodników stanowiących o sile „Dumy Warmii”.

Jako pierwsi bramkę zdobyli Olsztynianie. W 24 minucie rzut karny obronił Sebastian Przyrowski, przy dobitce jednak nie miał już nic do powiedzenia. Chwilę później bo w 26 minucie do wyrównania doprowadził Damian Jaroń wykorzystując rzut karny. W 30 minucie Stomil wyszedł na prowadzenie. Do przerwy przegrywaliśmy zatem 1-2.

Po zmianie stron Stomil raz jeszcze zaskoczył naszych zawodników zdobywając bramkę w 73 minucie. Mecz kończyliśmy z 6 młodzieżowcami w składzie. Trzeba powiedzieć że młodzi zawodnicy Grodziskiej Pogoni także pokazali się z dobrej strony. Mecz ze Stomilem pomimo ostatecznej przegranej był niezwykle cennym i pożytecznym doświadczeniem dla naszej drużyny.

A już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 przy Al. Mokronoskich 4 zmierzymy się z Pilicą Białobrzegi. Serdecznie zapraszamy!

Skład Pogoni: Przyrowski, Łoś, Jędrzejczyk, Gładysz, Krajewski, Szymański, Baranowski, Gulczyński, Kołaczek, Jaroń, Ratajczyk
Zagrali także: Zieliński, Borychowski, Gajda, Pietraszek, testowany, Kinast, Łabęda, Grabowski