Powiedzieli po meczu…

Po wczorajszym, wygranym meczu ze Spartą Jazgarzew zapytano 2 naszych zawodników o ocenę przebiegu wydarzeń na boisku w Wólce Kozodawskiej.

Na 3 krótkie pytania odpowiadali: kapitan Pogoni Damian „Jarek” Jaroń oraz strzelec 3 bramek Michał ” Strzała” Strzałkowski.

: MW

Michał Strzałkowski:

Kolejny mecz kończysz z bramką na koncie. A w przypadku meczu ze Spartą nawet z trzema. Forma rośnie?

MS: Forma bez zmian. To mój drugi mecz w pierwszym składzie, więc mam trochę więcej czasu na zdobywanie bramek.

Wygraliście a Wasi najgroźniejsi konkurenci potracili punkty. Czy myślicie już o barażach bo o wygranie ligi raczej jesteście już spokojni?

MS: Do każdego meczu będziemy podchodzić na 100%, gdyż tylko to może nas przygotować na baraż. Żeby utrzymać odpowiednie przygotowanie fizyczne i mentalne zdecydowanie nie możemy spuścić z tonu, tylko cały czas dawać z siebie 110%

Teraz przed nami chwila odpoczynku przy Świątecznym stole. Jak spędzasz tegoroczne Święta Wielkiej Nocy?

MS: Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne to tak naprawdę jedyny czas w roku, aby odpocząć od codziennego życia i spędzić spokojnie czas z rodziną i właśnie tak zamierzam je spędzić. Mam nadzieję, że tym zwycięstwem przyczyniliśmy się do lepszych humorów naszych kibiców podczas Świat.
Życzę wszystkim kibicom Wesołych Świat! 🙂

Damian Jaroń:

Kolejny mecz wygrany. To Pogoń była wczoraj taka mocna czy Sparta nie postawiła zbyt wysokich wymagań?

DJ: Zagraliśmy bardzo dobrze, szczególnie pierwsze 45 minut, utrzymywaliśmy się długo przy piłce, a szybko zdobyta pierwsza bramka pozwoliła nam ustawić mecz. Szkoda, że zabrakło trochę skuteczności w drugiej połowie, wynik mógł być zdecydowanie wyższy.

Obecnie mamy 13 punktów przewagi a do końca pozostało zaledwie 9 kolejek. Czy w głowie coraz więcej miejsca zajmują już myśli o meczach barażowych, bo wygranie ligi jest coraz to bliżej?

DJ: Skłamałbym mówiąc, że nie zerkamy już na drugą grupę i jej wyniki. Jednak tak jak mówisz, do końca rozgrywek pozostało 9 kolejek, a przed nami mecz z Mazurem Karczew i tylko na tym się koncentrujemy.

Jak Kapitan Pogoni spędza nadchodzące Święta. Czego życzyć Tobie jak i czego Ty życzysz naszym sympatykom?

DJ: Święta spędzam z najbliższą rodziną. Życzę wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy