Puchar nie dla nas…

Niestety, w przyszłym sezonie nie wystąpimy w krajowym pucharze Polski. W Ursusie przegraliśmy z miejscowym KS-em 1-2.

Lepiej spotkanie rozpoczęła nasza Pogoń która jako pierwsza zdobyła bramkę. A dokładniej uczynił to Michał Strzałkowski w 20 minucie spotkania. Radość z prowadzenia nie trwała długo gdyż już w 23 minucie do wyrównania doprowadził Ursus. Na listę strzelców wpisał się tym razem Mateusz Muszyński. Do przerwy nie oglądaliśmy więcej bramek. Trzeba jednak powiedzieć że w pierwszej połowie zawonicy obydwu drużyn stworzyli dobre widowisko sportowe stojące na wysokim poziomie.

Po przerwie tak efektownej gry już nie uświadczyliśmy. Niestety w tej części gry to gospodarze po raz kolejny zdobywają gola, ponownie trafił Muszyński w 53 minucie meczu. Pomimo walki i prób odwrócenia losów rywalizacji nie udaje nam się doprowadzić do wyrównania. Finał dla Ursusa. My kończymy swoją przygodę na półfinale.

Ursus Warszawa – Pogoń Grodzisk 2-1 ( 1-1 )

Bramki: Muszyński x2 – Strzałkowski

Skład Pogoni: Zieliński, Pietraszek, Broniarek, Gulczyński ( ’77 Borychowski ), Rakowski, Grabowski ( ’59 Nnamani ), Kołaczek, Łoś, Jaroń, Szymański, Strzałkowski