Niestety, kolejny mecz kończymy z przegraną na koncie. Tym razem ulegliśmy 0-2 z Wisłą Puławy. Przegraliśmy, choć wcale tego spotkania przegrać nie musieliśmy.

Od początku spotkania to Pogoń narzuciła swój styl gry i już w 3 minucie meczu mogliśmy prowadzić 1-0. Niestety piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki strzeżonej przez bramkarza gości. W 5 minucie tym razem z pomocą gościom przyszedł… słupek. Jakby pecha było mało w 18 minucie za faul taktyczny czerwoną kartką ukarany został Daniel Choroś i od tego momentu musieliśmy grać w osłabieniu. Wiadomym było że nasza taktyka musiała ulec szybkiej zmianie. W 30 minucie boisko opuścić musiał ofensywnie grający Damian Jaroń a w jego miejsce wszedł obrońca Michał Gładysz. Pomimo gry w przewadze Wisły drużyna gości nie stworzyła sobie jakieś wybornej sytuacji a gdy nawet to nastąpiło to świetnie bronił Artur Haluch. Do przerwy utrzymywał się zatem wynik bezbramkowy.

Druga połowa zaczęła się jak najgorzej tylko mogła. W 47 minucie meczu drogę do siatki znalazł Adrian Paluchowski i to my musieliśmy gonić wynik. Próbowaliśmy ambitnie doprowadzić do wyrównania, nieraz kotłowało się w polu karnym Wisły ale niestety, szczęście tego dnia nie było po stronie naszej drużyny. W doliczonym czasie gry nastawiona na grę z kontry ekipa z Puław błyskawicznie przeniosła ciężar gry z własnej połowy na naszą i w tej sytuacji nie pomógł nawet dobrze dysponowany Haluch. Bramkę dopełniającą naszą przegraną zdobył Piotr Lisowski.

Kolejny raz schodzimy z boiska w roli przegranego. Może w następnym meczu uda nam się zapunktować? To rozegramy w niedzielę 22 sierpnia kiedy to o godzinie 12:00 w Pruszkowie zagramy z miejscowym Znicz Pruszków

Pogoń Grodzisk – Wisła Puławy 0-2 ( 0-0 )

Bramki: Adrian Paluchowski, Piotr Lisowski

Widzów: 750

Pogoń: 1. Artur Haluch – 75. Aleksander Theus, 8. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 21. Kacper Łoś – 77. Wojciech Kalinowski (63′ 11. Michał Sacharuk), 18. Piotr Owczarek, 6. Jakub Kołaczek, 14. Michał Wrzesiński (77′ 23. Michał Zimmer), 19. Jakub Czajkowski (77′ 29. Daniel Łukaszczyk) – 10. Damian Jaroń (29′ 27. Michał Gładysz).

Wisła: 33. Piotr Owczarzak – 3. Lukáš Kubáň, 18. Łukasz Wiech, 4. Mateusz Pielach, 27. Dominik Cheba – 29. Łukasz Kacprzycki (68′ 10. Bartłomiej Bartosiak), 7. Krystian Puton, 28. Carlos Daniel (85′ 11. Karol Czelny), 21. Emil Drozdowicz (85′ 9. Dylan Ruiz-Diaz), 8. Kacper Kondracki (68′ 6. Piotr Lisowski) – 87. Adrian Paluchowski.

żółte kartki: Carlos Daniel, Puton.
czerwona kartka: Daniel Choroś (18. minuta, Pogoń, za faul taktyczny).