Rezerwy jadą do Teresina!

W sobotę o godzinie 11:00 w Teresinie nasze rezerwy w ramach rozgrywek ligi okręgowej zmierzą się z miejscowym Klubem Sportowym.

Po ostatnim odniesionym zwycięstwie nad Naprzodem Brwinów podopieczni trenera Przybylskiego awansowali na 5 miejsce w ligowej tabeli. W 8 rozegranych spotkaniach wywalczyliśmy 16 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki. Bilans bramkowy naszej drużyny to 22 gole strzelone oraz 9 straconych.

Zespół najbliższego przeciwnika, KS Teresin to 7 obecnie zespół w lidze okręgowej. W rozegranych 8 spotkaniach Teresinianie zgromadzili 14 punktów, 4 z nich wygrywając, 2 remisując oraz w 2 schodzili z boiska w roli pokonanych. Bilans bramkowy sobotnich gospodarzy to 19 goli strzelonych oraz 15 straconych. W ostatnim meczu KS Teresin pokonał 2-0 w Nadarzynie miejscowy GLKS.

Szykuje nam się w sobotę w Teresinie interesujące widowisko sportowe. Spotkają się w nim drużyny które zdobywają sporo bramek a ich mecze dostarczają mnóstwo emocji. Wierzymy i liczymy na to że skuteczniejsi tego dnia okażą się nasi młodzi piłkarze!

Powodzenia!