W najbliższy czwartek 15 sierpnia o godzinie 13:00 nasze rezerwy zainaugurują sezon w lidze okręgowej. Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe z SEMP-em Ursynów.
„Dwójka” pod dowództwem nowego trenera Maćka Przybylskiego będzie chciała w tym sezonie przede wszystkim jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie. Jak wiemy w poprzednich sezonach ta sztuka nam się udawała, aczkolwiek o ligowy byt musieliśmy walczyć niemalże do samego końca rozgrywek. Teraz będziemy chcieli ten cel zrealizować możliwie jak najwcześniej.
Na pewno nie zmienimy naszego podejścia. Czyli ogrywania zdolnej młodzieży z naszej Akademii jak i dawania możliwości gry dla zawodników szerokiego składu pierwszego zespołu. Przeciwnik z którym się zmierzymy to drużyna która potrafi grać w piłkę a także wygrywać z zespołami nawet teoretycznie silniejszymi.
SEMP Ursynów w poprzednim sezonie zajął 9 miejsce w lidze okręgowej. Przypomnijmy, nasza Pogoń ligowe zmagania zakończyła na 12 pozycji. SEMP najwyższe miejsce zajął w sezonie 2017/2018 kiedy to zajął 3 lokatę.
W czwartek czeka nas ciężkie starcie z wymagającym rywalem. Jednak Pogoń w meczach towarzyskich w okresie przygotowawczym pokazała że potrafi grać w piłkę w sposób nie tylko efektowny ale i efektywny.
Serdecznie zapraszamy w Świąteczny czwartek na mecz naszych rezerw!