Rezerwy w drodze do Błonia!

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w Błoniu podopieczni trenera Przybylskiego zagrają z miejscowymi rezerwami Błonianki.

Stadion miejski w Błoniu jest doskonale znany naszemu trenerowi. Jeszcze niedawno Maciej Przybylski przez pewien czas terminował w sztabie pierwszej drużyny z Błonia. Na pewno zatem zna nie tylko sam obiekt w Błoniu jak i zawodników w nim występujących.

Ta wiedza to niewątpliwie duży plus jednakże jeszcze większym jest fakt iż nasza drużyna w obecnym sezonie zaskakuje nas pozytywnie czego nie można powiedzieć o ekipie Błonianki. Owszem, drużyna z Błona to beniaminek ligi okręgowej ale na pewno nikt nie spodziewał się że po 10 spotkaniach Błonianka zanotuje…10 porażek i z zerowym dorobkiem punktowym zamykać będzie tabele okręgówki. Błonianka zdobyła 11 bramek, straciła aż 47. W ostatnim meczu rezerwy naszego najbliższego przeciwnika przegrały 0-1 z Rysiem Laski.

My, po zwycięstwie 5-2 nad Gromem Warszawa umocniliśmy się w czołówce ligi okręgowej. Obecnie plasujemy się na 4 pozycji w tabeli. Mamy 21 wywalczonych punktów na które złożyło się 6 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażka.

Czy po kolejnym meczu nasz dorobek będzie jeszcze bardziej okazały? Na to niewątpliwe liczymy i trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie spotkania w Błoniu!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz naszej „dwójki”!!!