Rezerwy zdobyły Nadarzyn!

Podopieczni trenera Macieja Przybylskiego po raz kolejny okazały się za mocne dla swoich przeciwników. Tym razem w pokonanym boju pozostawiliśmy gospodarzy dzisiejszego meczu czyli ekipę GLKS-u Nadarzyn!

Od samego początku meczu trwała zacięta rywalizacja. Mecz był przez cały okres jego trwania bardzo wyrównany. Zawodnicy nie odpuszczali nawet na chwilę a słowo stracona piłka nie widniało w słowniku żadnego zawodnika biegającego dzisiaj po murawie w Nadarzynie. Lepsi w tej wymianie okazali się gracze Pogoni którzy w 12 minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Mikołaj Czaplicki. W 20 minucie prowadziliśmy już 2-0. Tym razem gola zdobył Mateusz Kinast. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron nie mający nic do stracenia Nadarzyn musiał mocniej zaatakować. Pogoń jednak mądrze się broniła sama próbując podwyższyć jeszcze swoje prowadzenie. Trzeba podkreślić doskonałą dyspozycję naszego bramkarza Michała Zygiera który był dzisiaj zaporą nie do przejścia. Świetnie interweniował jak i kierował poczynaniami swoich kolegów z bloku defensywnego.

To było prawdziwe święto piłki nożnej w Nadarzynie. Kibiców miejscowej drużyny zagrzewał do walki głośny ale bardzo kulturalny doping co sprawiało że ten mecz oglądało się z wielką przyjemnością. W naszym składzie co trzeba podkreślić zagrało aż 9 młodzieżowców. Brawo!

Następny mecz nasze rezerwy rozegrają w niedzielę 15 września kiedy to o godzinie 11:00 w Grodzisku zmierzymy się z Milanem Milanówek.

GLKS Nadarzyn – Pogoń II Grodzisk 0-2 ( 0-2 )

Bramki: Czaplicki, Kinast

Zygier – Mordaka, Leszczyński, Czarnecki, Lonc – Nowak, Kołodziejski, Czaplicki, Jaroń, Wojacik – Kinast