Ruch w odwrocie!!!

Pewnym i wysokim zwycięstwem 4-1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie ligowe naszej Pogoni przeciwko Ruchowi Wysokie Mazowieckie!

Pierwsza połowa to był prawdziwy koncert piłkarski stworzony przez podopiecznych trenera Chrobaka. Grodziska Pogoń była zdecydowanie lepszym zespołem tworząc sobie wiele okazji do zdobycia gola. Pierwszego powinniśmy zdobyć w 22 minucie ale rzutu karnego nie wykorzystał Patryk Szymański. Ale chwilę później już nie było żadnych wątpliwości. W 24 minucie Michał Wrzesiński wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W 31 minucie na listę strzelców wpisał się aktywny tego dnia Patryk Szymański. Show w Wysokim Mazowieckim w wykonaniu Pogoni trwał nadal. W 42 minucie swojego drugiego gola zdobył Wrzesiński. A to nie był jeszcze koniec zdobyczy bramkowej Pogoni. W 45 minucie gola do szatni zdobył także Michał Strzałkowski.

Pierwsze 10 minut po zmianie stron wprawiło nas w delikatne osłupienie. Pogoń oddała inicjatywę gospodarzom których wysiłki przyniosły skutek w 50 minucie kiedy to piłkę do naszej bramki skierował Kamil Jackiewicz. Na całe szczęście stracona bramka spowodowała iż poziom koncentracji w drużynie Pogoni wrócił na właściwe tory. Nie pozwoliliśmy gospodarzom uwierzyć w to że w tym meczu mogę powalczyć chociażby o kolejną bramkę.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie dzięki czemu po raz kolejny możemy cieszyć się z kompletu punktów!

Umacniamy się na pozycji wicelidera! Już nie możemy doczekać się kolejnego meczu! A ten rozegramy w sobotę o godzinie 12:00 w Grodzisku przeciwko RKS-owi Radomsko.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Pogoń Grodzisk 1-4 ( 0-4 )

Bramki: Wrzesiński x2, Szymański, Strzałkowski

Skład Pogoni: Zieliński, Borychowski ( ’85 Gładysz ), Broniarek, Lisowski ( ’81 Gzieło ), Rakowski, Kołaczek ( ’85 Łabęda ), Kobiera, Krajewski, Wrzesiński, Strzałkowski ( ’73 Urbański ), Szymański ( ’73 Jaroń )