SKŁADKI AKADEMIA POGONI GRODZISK

AKADEMIA POGONI GRODZISK - PROFILOWE kopia

Nowy system składek w Akademii Pogoni Grodzisk Mazowiecki

Uruchomiliśmy w naszej akademii nową, wygodną i bezpieczną formę płatności. Od teraz za zajęcia zapłacą Państwo równie łatwo, jak np. za Netflix’a.

Co gwarantuje Państwu nowy system składek? Prosty start i wygoda!

Otrzymali Państwo maila o tytule: „Otrzymałeś zaproszenie od Grodziski Klub Sportowy Pogoń do systemu Instapay”. Nadawcą będzie: payments@instapay.pl

Po otworzeniu maila, znajdziecie Państwo przycisk „Przejdź dalej”, który przekieruje Państwa do formularza, który należy jednorazowo uzupełnić. Wpisujemy dane właściciela karty i dane samej karty płatniczej, wyrażamy niezbędne zgody i potwierdzamy płatność. Państwa bank najprawdopodobniej wymusi zaakceptowanie płatności w aplikacji bankowej przez system 3D Secure.

Od tego momentu Państwa płatności w sposób całkowicie bezpieczny będą realizowane automatycznie, a do Państwa trafi jedynie potwierdzenie rozliczenia składki.

Przypominamy iż osoby korzystające z tej formy płatności mają zniżkę 10 zł do kwoty bazowej.
Składka dla osób dokonujących wpłat w tradycyjny sposób (przelew na konto) wynosi 150 zł. Wpłaty kierować na konto Akademii:
PBS Wyszków Oddział w Grodzisku Maz. 76 8931 0003 0530 1166 2000 0002 Tytułem „nazwisko imię rocznik (zespołu w jakim trenuje) miesiąc/e (za jaki dokonywana jest wpłata).
Dodatkowo Karta Dużej Rodziny 3+ uprawnia do zniżki 10% na składkę

AllEscort