Sparta kolejnym rywalem rezerw!

7 kolejka ligi okręgowej rozpocznie się wcześniej niż zazwyczaj. A to wszystko przez nasze rezerwy które już jutro o godzinie 17:00 w Wólce Kozodawskiej zmierzą się z rozgrywającą tam swoje spotkania ekipą Sparty Jazgarzew.

Przeciwnik z którym przyjdzie nam się zmierzyć to obecny wicelider tabeli ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 6 spotkaniach Sparta wywalczyła 16 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw oraz 1 remis. Bilans bramkowy: 14 goli strzelonych i 6 straconych. W ostatnim meczu zawodnicy z Jazgarzewa pokonali 2-1 GLKS Nadarzyn.

Podopieczni trenera Przybylskiego w ostatniej kolejce szczęśliwie wywalczyli a wręcz wyszarpali jedno „oczko” drużynie Milanu Milanówek. Obecnie w tabeli plasujemy się na 3 miejscu. Nasz Bilans to 4 zwycięstwa oraz 2 remisy. Bilans bramkowy: 12 goli strzelonych oraz 5 straconych.

Wierzymy że jutro rozegramy dobry mecz który zakończy się naszym zwycięstwem. Zwycięstwem, które pozwoliłoby awansować na pozycję lidera! Oczywiście trzymamy kciuki za nasz zespół a wszystkich chcących go wspierać z trybun zapraszamy do Wólki Kozodawskiej!