To jeszcze nie koniec!!!

Niestety, wczorajszy mecz nie ułożył się po naszej myśli. Przegrywamy pierwsze spotkanie barażowe 0-1…

Ciężko powiedzieć czy to nasza Pogoń tak słabo zagrała czy to Huragan nie pozwolił nam na rozwinięcie skrzydeł. Do 23 minuty kiedy to straciliśmy jedyną bramkę to Pogoń była zespołem lepszym, mającym kilka świetnych okazji do zdobycia gola. Gdyby ta sztuka nam się udała to mecz pewnie wyglądałby zupełnie inaczej. A tak we wspomnianej 23 minucie Huragan zdobył gola autorstwa Żmudy.

Od tego momentu gra się wyrównała a w drugiej połowie inicjatywę przejęła drużyna gospodarzy. Przegrywamy ten mecz 0-1 ale na całe szczęście mamy jeszcze spotkanie rewanżowe przed własną publicznością.

W Grodzisku pokazaliśmy w tym sezonie że grać lubimy i potrafimy. Przypomnijmy, w 15 spotkaniach przy Al. Mokronoskich odnieśliśmy 15 zwycięstw. Wierzymy że podtrzymamy tą korzystną serię również 25 czerwca. Musimy tylko zagrać w pełni skoncentrowani bo każdy błąd, każdy stracony gol może wprowadzić niepotrzebne zamieszanie i nerwowość.

Wierzymy że we wtorek kibice Grodziskiej Pogoni będą 12 zawodnikiem naszego zespołu! Że Wasze wsparcie poniesie naszych piłkarzy do wywalczenia i wyszarpania tego awansu!

Jesteśmy z Wami! Hej Pogoń, jesteśmy z Wami!!!