Ugasić Znicz w Białej Piskiej!

Już jutro, w sobotę o godzinie 15:00 czekają nas kolejne emocje sportowe związane z występami naszej pierwszej drużyny w rozgrywkach 3 ligi. W meczu wyjazdowym zmierzymy się ze Zniczem Biała Piska.

Zespół naszego najbliższego przeciwnika obecnie zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli. W dotychczas rozegranych 5 spotkaniach Znicz wywalczył zaledwie 5 punktów na które złożyło się 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Ostatnią gracze z Białej Piskiej ponieśli w Błoniu przegrywając 3-6 z miejscową Błonianką. Bilans bramkowy jutrzejszych gospodarzy to 11 goli strzelonych i 13 straconych.

Pogoń w ostatniej kolejce również musiała przełkną gorycz porażki. Przed własną publicznością musieliśmy jak pamiętamy uznać wyższość Sokoła Aleksandrów Łódzki. Zajmujemy obecnie 6 miejsce mając w dorobku 9 punktów na swoim koncie.

Jutrzejsze starcie jest zatem pojedynkiem zranionych drużyn które chcą bardzo powrócić na szlak zwycięstwa.

Wierzymy że szybciej po ostatnim niepowodzeniu otrząsną się podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka, przywożąc z ciężkiego terenu komplet punktów. Wiemy że grając jak dotychczas, z pomysłem i dużym zaangażowaniem jesteśmy w stanie pokonać każdego przeciwnika w tej lidze! Do boju Pogoń!!!