Ursus na początek!!!

W sobotę 15 sierpnia podopieczni trenera Chrobaka zainaugurują rozgrywki w sezonie 2020/2021.

Jak wiemy inauguracja powinna mieć miejsce w zeszłą sobotę ale mecz z Legionovią nie doszedł do skutku ze względu na mecz gości w pucharze Polski. Jednak co się odwlecze to nie uciecze…

W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ursusie przy ulicy Sosnkowskiego nasza Pogoń zmierzy się o godzinie 17:00 z miejscowym Ursusem.

Popularnie zwane „Traktorki” pierwszy mecz ligowy mają już za sobą. W Błoniu przegrały 2-3 z miejscową Błonianką, beniaminkiem 3 ligi. Na pewno czeka nas trudne spotkanie bo pamiętamy że z Ursusem zawsze grało nam się ciężko a o wyniku często decydowała jedna akcja, jeden gol zdobyty więcej. Jakby chociażby ten strzelony przez drużynę Ursusa w półfinale Pucharu Polski który przegraliśmy właśnie z Traktorkami 1-2.

Jesteśmy ciekawi jak podopieczni trenera Chrobaka zaprezentują się w jutrzejszym meczu. Wierzymy że pokażemy nie tylko efektowną ale przede wszystkim efektywną grę a po spotkaniu będzie nam dane cieszyć się z kompletu punktów!

Z meczu przeprowadzimy oczywiście relację tekstową live dla tych co nie będą mogli śledzić rywalizacji obydwu drużyn na boisku.