Uziemić Sokoła!!!

W sobotę o godzinie 16:30 podopieczni trenera Chrobaka rozegrają kolejny mecz ligowy. Przed własną publicznością zmierzymy się z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Przed meczem możemy powiedzieć z pełną świadomością że jutro spotkają się drużyny które ostatnio imponują formą. Możemy także stwierdzić że obydwie drużyny mogą pochwalić się po 4 kolejkach bardzo dobrą grą w defensywie gdyż jako jedyne straciły dotychczas tylko 2 bramki. Obydwie także pokazują się z dobrej stronie w ofensywie, Pogoń ma 9 bramek strzelonych, Sokół zaś w tym aspekcie jest minimalnie gorszy, 8 razy jego zawodnicy wpisywali się na listę strzelców.

To zwiastuje jedno: Jutro szykuje nam się nie tylko ciężki mecz z wymagającym rywalem ale i zapowiada się arcyciekawe widowisko sportowe!

Sokół podobnie jak i Pogoń po 4 rozegranych kolejkach ma 10 punktów na swoim koncie. Gracze z Aleksandrowa Łódzkiego 3 razy wygrywali i raz zeszli z boiska w roli pokonanego. W ostatniej kolejce Sokół pokonał pewnie 3-1 Błoniankę Błonie. W tabeli zajmują 3 miejsce.

Pogoń w ostatnim starciu 2-0 pokonała ostatni w tabeli KS Wasilków. Bramki w tamtym meczu zdobywali dla nas Kacper Łoś a także Damian Jaroń. W tabeli plasujemy się na 5 pozycji.

Liczymy że w jutrzejszym spotkaniu okażemy się lepsi od rywala z Aleksandrowa Łódzkiego, bo jak dobrze pamiętamy mamy pewne rachunki z Sokołem do wyrównania. Każdy z nas jeszcze pamięta poprzedni sezon i spotkanie w Grodzisku kiedy to zwycięskiego gola Sokół zdobył w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry. Czas na rewanż!!!

Serdecznie zapraszamy do wspierania z trybun naszej drużyny! Pokażmy że jesteśmy i wierzymy w nią cały czas! Tym bardziej teraz, kiedy pokazujemy dobrą grę i formę w każdym meczu!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!