W sobotę gramy z Sokołem!

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 przy Al. Mokronoskich 4 rozegramy kolejny mecz sparingowy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Sokół Aleksandrów Łódzki.

Drużyna z którą zmierzymy się za kilka dni to zespół nam doskonale znany. To ligowy rywal który w tabeli 3 ligi plasuje się obecnie na 4 miejscu. Dorobek Sokoła to 33 punkty zdobyte w 18 spotkaniach.

To z tym zespołem mierzyliśmy się w pamiętnej, pierwszej inauguracyjnej kolejce rozgrywek kiedy to w Grodzisku Sokół dosłownie wyszarpał 3 punkty zdobywając gola dającego zwycięstwo w 93 minucie meczu. Gola dodatkowo zdobytego z rzutu karnego. Wiadomo, sobotni mecz to tyko spotkanie sparingowe ale jest dobra okazja do tego aby wziąć rewanż za tamto spotkanie.

Za tamto ale i za mecz wyjazdowy w rundzie rewanżowej kiedy to w Aleksandrowie Łódzkim także przegraliśmy 1-2 tracąc gola tym razem w…89 minucie spotkania.

Liczymy że w najbliższej potyczce podopieczni trenera Chrobaka pokażą się z dobrej strony potwierdzając tym samym rosnącą formę przed startem rundy wiosennej. A do startu rozgrywek pozostało zaledwie 17 dni! Przypomnijmy, w sobotę 7 marca w Grodzisku o godzinie 14:00 zagramy ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki!

Tymczasem, serdecznie zapraszamy w sobotę na mecz sparingowy naszej drużyny! Bądź tam razem z nami!