Wielka Pogoń!!!

Takiego meczu i takiej postawy oczekiwaliśmy po naszej Pogoni w Wielki Piątek w który to rozgrywaliśmy kolejne spotkanie ligowe. Grodziszczanie wysoko i jak najbardziej zasłużenie pokonują 6-1 Spartę Jazgarzew!

Mecz jeszcze na dobre się nie zaczął, jeszcze kibice nie zdążyli zasiąść na swoich krzesełkach a Pogoń prowadziła już 1-0. Bramkę w 1 minucie meczu zdobył Michał Strzałkowski. Ten sam zawodnik w 13 minucie zdobywa kolejnego gola. W 15 minucie kolejna akcja i kolejny gol Pogoni. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Mariusz Baranowski. W 38 minucie prowadziliśmy już 4-0. Bramkarza gospodarzy pokonał Patryk Szymański. W 43 minucie gola zdobył Damian Jaroń ustalając wynik na 5-0 po pierwszych 45 minutach.

Po zmianie stron odprężona wysokim prowadzeniem Pogoń pozwoliła Sparcie zdobyć bramkę, jak się później okazało honorową w 53 minucie meczu. Ten gol rozdrażnił podopiecznych trenera Moskala gdyż już 2 minuty później w 55 minucie zdobywamy bramkę numer sześć. A strzelił ją Michał Strzałkowski, zdobywca 3 goli!

Wygrywamy i dopisujemy sobie kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Radość jest tym większa iż w tej kolejce swoje spotkania przegrały drużyny zarówno Błonianki jak i Pilicy co oznacza iż mamy nad tymi drużynami już 13 punktów przewagi. A do końca rozgrywek, przypomnijmy, pozostało zaledwie 9 kolejek…

Następne spotkanie rozegramy w sobotę 27 kwietnia kiedy to o godzinie 15:30 zmierzymy się przed własną publicznością z Mazurem Karczew.

Sparta Jazgarzew – Pogoń Grodzisk 1-6 ( 0-5 )

Bramki: Strzałkowski x3, Szymański, Jaroń, Baranowski

Skład Pogoni: Przyrowski – Borychowski ( ’69 Czaplicki ), Skorupa ( ’45 P. Jaroń ), Jędrzejczyk ( ’83 D. Pałuba ), Kołaczek, D. Jaroń, Strzałkowski ( ’69 Pietraszek ), Małkowski, Baranowski ( ’75 Szewczyk ), Grabowski ( ’40 Krajewski ), Szymański