Wielki Piątek w Jazgarzewie!!!

Dzisiaj o godzinie 17:00 nasza Pogoń w ten wyjątkowy dzień jakim jest Wielki Piątek powalczy o kolejne ligowe punkty. W Wólce Kozodawskiej zagramy z rozgrywającą tam swoje spotkania miejscową Spartą.

Czy będziemy świadkami wielkiego meczu porywającego swoim przebiegiem zgromadzonych kibiców? Czy może ten mecz będzie dla czerwono-białych drogą przez mękę? Liczymy oczywiście na tą pierwszą opcję!

Sparta choć w tabeli zajmuje dopiero 13 miejsce to w poprzednich spotkaniach pokazała że potrafi grać w piłkę i zdobywać punkty. W ostatniej kolejce zremisowała 1-1 z Wilgą Garwolin a kilka kolejek wcześniej pokonała chociażby 2-1 Energię Kozienice. To pokazuje że choć jesteśmy zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu to nie możemy już teraz dopisywać sobie punktów do ligowej tabeli. Je trzeba wywalczyć na boisku swoim zaangażowaniem i koncentracją przez cały mecz!

Liczymy że w osiągnięciu tego celu pomogą prawdziwi kibice Grodziskiej Pogoni którzy zjawią się na meczu i swoim dopingiem oraz wsparciem wspomogą swój zespół!

Kibicu nie siedź w domu, jedź na Pogoń!