Wracamy do gry!!!

Nareszcie! Po kilku miesiącach które dłużyły się niczym wieczność nasi piłkarze wracają na zielone boiska walczyć o kolejne ligowe punkty.

Już jutro tj. w sobotę o godzinie 18:00 w Warszawie przy ulicy Obrońców Tobruku Pogoń zagra z gospodarzami tego meczu czyli Błonianką Błonie. Mecz w Błoniu ze względu na niedawne siarczyste mrozy nie mógł zostać rozegrany.

Przypomnijmy, jutrzejsze spotkanie to zaległy mecz 18 kolejki 3 ligi który pierwotnie miał zostać rozegrany 28 listopada 2020r.

Pewnie jak i Wy, drodzy kibice jesteśmy ciekawi jak zaprezentuje się nasza Pogoń. W okresie przygotowawczym podopieczni trenera Chrobaka ciężko pracowali nad formą której zwyżkę mogliśmy obserwować w ostatnich meczach. Liczymy że począwszy od meczu z rywalem z Błonia będziemy w każdym spotkaniu pokazywać drzemiący w naszej ekipie potencjał. Pamiętajmy, najważniejszy jest ten najbliższy mecz i na nim się skupiamy…

Błonianka Błonie w tabeli 3 ligi z dorobkiem 23 punktów zajmuje obecnie 14 miejsce. Bilans jutrzejszych gospodarzy to 7 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy: 32 gole strzelone i 25 straconych. Błonianka żeby myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej musi ten mecz wygrać. To zwiastuje iż jutro miejmy nadzieję będziemy świadkami niezwykle ciekawego widowiska sportowego.

Szkoda tylko że ze względu na panującą epidemię spotkanie to zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Jednak postaramy się przeprowadzić dla Państwa z tego meczu relację live.

Do boju Pogoń!!!