Wracamy do gry!!!

Nareszcie! Czas piłkarskiej posuchy jeżeli chodzi o grę o ligowe punkty dobiega końca! Już jutro o godzinie 14:00 przy Al. Mokronoskich 4 czeka nas pierwszy, ligowy mecz w tym roku. Naszym przeciwnikiem będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Jak wiemy w naszym zespole w przerwie zimowej doszło do wielu zmian. Ta największa dotyczyła oczywiście zmiany na stanowisku trenerskim. Roberta Moskala zastąpił doskonale znany w Grodzisku Krzysztof Chrobak który nie tak dawno walczył z naszym zespołem o prawo gry w 3 lidze. Dzisiaj celem nowego/starego trenera jest utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. Cel który jest jak najbardziej do zrealizowania lecz warunek aby go wykonać jest jeden: jak najlepsza gra, walka, zaangażowanie od pierwszego czekającego nas spotkania, od pierwszego gwizdka sędziego, od pierwszego wejścia na murawę…

Dodatkowo kilku zawodników dołączyło w przerwie zimowej do naszej drużyny i jesteśmy bardzo ciekawi jak nowi zawodnicy wkomponują się do zespołu. Liczymy że od pierwszego spotkania okażą się oni wzmocnieniem drużyny bo na pewno wyższa jakość piłkarska oznacza silniejszy nasz zespół. Jednak w najbliższym meczy przyjdzie nam się zmierzyć z niezwykle wymagającym, mocnym rywalem,

Świt Nowy Dwór Mazowiecki bo o tej drużynie mowa to obecny wicelider naszej grupy w 3 lidze. W dotychczas rozegranych 18 spotkaniach Świt wywalczył 33 punkty na które złożyło się 9 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki. Bilans bramkowy: 30 goli strzelonych i tylko 17 straconych.

Naprzeciw tej drużynie stanie nasza Pogoń. Zajmujący obecnie 13 miejsce podopieczni trenera Chrobaka wywalczyli dotychczas 18 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 3 remisy i 10 porażek. Bilans bramkowy: 28 goli strzelonych oraz 33 stracone.

W rundzie jesiennej w meczu rozegranym w Nowe Dworze Mazowieckim przegraliśmy 3-5.

Jak widać zespoły Świtu jak i Pogoni zdobywają sporo bramek. To oznacza że szykuje nam się bardzo ciekawy spektakl piłkarski na którym nikogo nie powinno jutro zabraknąć! Liczymy na obecność prawdziwego kibica Grodziskiej Pogoni, kibica który dla swojej drużyny znajdzie czas aby przyjść i ją czynnie dopingować!

Możemy liczyć na Ciebie…?

Z meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa live.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!