Wygrać bitwę z Wojskowymi!

W niedzielę równo w samo południe w Ząbkach będziemy świadkami spotkania naszej Pogoni z występującymi tam rezerwami Warszawskiej Legii.

„Wojskowi” w tym sezonie imponują formą. W lidze pokonali ostatnio 3-1 Olimpię Zambrów co pozwala obecnie zajmować 2 miejsce w tabeli. We wtorek natomiast, w rozgrywkach I rundy Pucharu Polski odprawili z kwitkiem I-ligowe Wigry Suwałki wygrywając to spotkanie 2-0. To pokazuje skalę trudności z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Z jednej strony drużyna która obecnie prezentuje wysoką formę i pokazuje iż ma wysokie ambicje oraz aspiracje a z drugiej ekipa której celem jest zwycięstwo pozwalające opuścić strefę spadkową.

W teorii faworyt co widać w ofercie bukmacherskiej jest tylko jeden. Legia Warszawa. Ale jak wiemy w sporcie a w szczególności w piłce nożnej taka rola wcale nie oznacza łatwych 3 punktów do zdobycia. Wręcz przeciwnie. Czasem drużyna której nikt nie daje zbyt wiele szans na zwycięstwo w takich meczach walczy na całego, z ambicją i wiarą żeby pokazać jak bardzo niemal każdy się myli. I wierzymy że w najbliższym meczu podopieczni trenera Moskala pokażą pełnię swoich możliwości i umiejętności. Wierzymy że wygramy to spotkanie! Dopóki piłka w grze, dopóty wszystko jest możliwe! WALCZYMY POGOŃ!!!

Dlatego w niedzielę nie siedźmy w domu! Pojedźmy i wspierajmy naszą Pogoń! Razem sięgnijmy po te 3 punkty w których zdobycie mocno wierzymy! Startujemy o godzinie 12:00!!!

Widzimy się???!!!