Z Błonianką na remis!

Trzeba przyznać że końcowy wynik jest jak najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Obydwie drużyny stworzyły ciekawe widowisko w którym to nie brakowało sytuacji podbramkowych. Gdyby zawodnicy Pogoni jak i Błonianki byli trochę bardziej skuteczni to na pewno zgromadzeni kibice w Grodzisku oglądali by o wiele więcej bramek.

Pomimo że był to tylko mecz towarzyski to nie brakowało w nim dużego zaangażowania. Takiego podejścia będziemy oczekiwać od naszych zawodników w każdym kolejnym meczu.

A już niedługo, już za chwilę ten pierwszy, tak ważny i długo wyczekiwany…W sobotę 7 marca o godzinie 14:00 przy Al. Mokronoskich pierwszy ligowy sprawdzian. Zmierzymy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki!

Bramki dla Pogoni Michał Strzałkowski i Franciszek RatajczykPogoń : Przyrowski (Zieliński), Łoś (Rakowski), Gładysz (Borychowski), Jędrzejczyk (Wrześniewski), Krajewski (Pietraszek), Jaroń (Łabęda), Gulczyński (Tomaszewski), Kołaczek (Baranowski), Nnamani (Grabowski), Szymański (Kinast), Strzałkowski (Ratajczyk)