Z Bronią po zwycięstwo!!!

Już jutro o godzinie 11:00 zmierzymy się w meczu 3 kolejki 3 ligi z dobrze nam znaną drużyną Broni Radom.


Dobrze nam znaną, gdyż ostatni raz mierzyliśmy się z tę ekipą 9 lipca kiedy to w Radomiu obydwie drużyny walczyły o awans do półfinału Mazowieckiego Pucharu Polski. Wtedy pokonaliśmy gospodarzy 1-0 a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył dla nas Michał Strzałkowski.


Tak jak i wtedy tak i jutro liczymy na dobre widowisko sportowe. Oczywiście wierzymy że oprócz walorów wizualnych będą także te praktyczne w postaci ligowych punktów.


Radomska Broń po 2 rozegranych spotkaniach ma 4 punkty na swoim koncie. W ostatniej kolejce pokonała w Radomiu 2-0 Błoniankę Błonie a wcześniej, w pierwszej kolejce podzieliła się punktami remisując 1-1 z Pelikanem Łowicz. Na pewno mecz z „Broniarzami” nie będzie łatwy i przyjemny, to trudny i wymagający przeciwnik.


Jednak my pokazaliśmy że w piłkę grać potrafimy. Nawet w ostatnim, przegranym meczu z Legionovią Legionowo to my byliśmy drużyną lepszą a tylko przez zwykły pech musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Porażki niezasłużonej która na pewno podrażniła ambicję zawodników naszego klubu. Jesteśmy przekonani że podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka przystąpią do jutrzejszego meczu w pełni skoncentrowani i żądni zwycięstwa.


Liczymy że dzięki Państwa wsparciu ten cel będzie nam łatwiej wywalczyć. Bądźcie z naszą drużyną wspierając ją z trybun przy Al. Mokronoskich 4!
Dla tych co nie będą mogli osobiście uczestniczyć w meczu z Bronią przeprowadzimy relację tekstową live.


Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!