Z Gromem na remis!

Wynikiem 2-2 z Gromem Warszawa zakończyło się ostatnie spotkanie ligowe naszych rezerw.

Mimo, że od 34 minuty drużyna rezerw Pogoni przegrywała z Gromem Warszawa 0:2 potrafiła odrobić straty i mecz ligi okręgowej zakończył się remisem 2:2.

Ten wynik jest tym bardziej cenny, że od 20 minuty podopieczni Macieja Przybylskiego grali w 10-ciu, po tym jak Konrad Lonc został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Brawa za charakter i odwrócenie losów spotkania z czołowym zespołem okręgówki. 💪

Pogoń II Grodzisk – Grom Warszawa 2-2 (1-2)Bramki dla Pogoni zdobyli Patryk Baran 44 minuta oraz Jakub Łabęda 80 minuta

Skład Pogoni: Dworak – Lonc, Sidor, Leszczyński, Dziewulski – Jaroń (Łoś Szczepan 89′), Czechowski, Łabęda, Baran, Wojacik, Przyżycki (Ciupa 75′)

Po meczu poprosiliśmy o krótką rozmowę trenera rezerw Macieja Przybylskiego – „Chciałem podziękować, że zespół nie odpuścił, mimo niekorzystnego wyniku. Prawie każdy dzisiaj stanął na wysokości zadania i wziął odpowiedzialność za drużynę. Takimi spotkaniami kształtuje się charakter. Co do usunięcia z boiska Konrada powiem tyle, że od doświadczonych zawodników oczekuję innego wpływu na nasz młody zespół. Kolejne wykluczenie realnie osłabia drużynę i powoduje niepotrzebne nerwy. „