Z Kutna bez punktów…

Niestety, po serii zwycięstw przyszedł czas na przełknięcie gorzkiej pigułki porażki. W Kutnie przegrywamy 2-3 z miejscowym Klubem Sportowym.

Przegrana oczywiście punktów nie przynosi jednak z dzisiejszej postawy naszej drużyny możemy być jak najbardziej zadowoleni. Początek dzisiejszego spotkania to wyrównana gra z obydwu stron. Z czasem jednak do głosu zaczęli dochodzić podopieczni trenera Chrobaka. W 23 dopięliśmy swego. Gola wyprowadzającego naszą drużynę na prowadzenie zdobył Michał Wrzesiński. Po strzelonym golu kontrolowaliśmy grę, stwarzając sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia. Niestety kolejnych goli w tej części gry nie zobaczyliśmy.

Po zmianie stron gospodarze dość szybko bo w 52 minucie doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Damian Szczepański. Pogoń jednak nie zamierzała odpuścić. W 66 minucie zostaje podyktowany dla nas rzut karny którego na gola zamienił Damian Jaroń. Pogoń znowu była na prowadzeniu. Niestety, w 79 minucie KS Kutno ponownie wraca do gry. Tym razem gola zdobył Kamil Wielgus. Gdy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem a co za tym idzie podziałem punktów w 88 minucie tracimy bramkę…Bramkę, jak się okazało na wagę 3 punktów zdobył dla gospodarzy Bartosz Bujalski.

Szkoda…to chyba najlepsze określenie i podsumowanie dzisiejszego spotkania. Nie byliśmy tego dnia na pewno drużyną gorszą od gospodarzy a wręcz w wielu momentach prezentowaliśmy lepszą grę. Niestety za wrażenia artystyczne w piłce punktów się nie przyznaje. Nie załamujemy rąk i bierzemy się już ostro do pracy bo niedługo kolejne spotkanie. Tym razem w sobotę 17 października o godzinie 15:00 w Grodzisku podejmować będziemy Olimpię Zambrów.

KS Kutno – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 ( 0-1 )

Bramki dla Pogoni: Wrzesiński, Jaroń

Skład Pogoni: Przyrowski, Broniarek, Maślanka, Gzieło, Krajewski, Lisowski, Kobiera, Kołaczek, Jaroń, Wrzesiński, Szymański ( ’67 Strzałkowski )