Z Mszczonowem na remis!

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie z Mszczonowianką.

Tak jak wspominaliśmy w zapowiedzi przedmeczowej mecz z Mszczonowianką był spotkaniem w którym nie mogło zabraknąć zaangażowania i walki o każdą piłkę. To że Pogoń była liderem w tabeli a drużyna ze Mszczonowa liderem wiosny, a że o nic już w tym sezonie nie walczy nie miało żadnego znaczenia.

To gospodarze rzucili się do ataków czego efektem gol zdobyty przez Mszczonowiankę w 19 minucie autorstwa Cudnego. Pogoń jednak nie spanikowała a próbowała grać „swoje”. W 38 minucie do wyrównania doprowadził Kuba Łabęda. Wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie jak w pierwszej połowie z tym że to Pogoń przeważają na boisku. Niestety to Mszczonowianka zdobyła kolejną bramkę wykorzystując jeden z nielicznych w tej odsłonie kontrataków. W 75 minucie piłkę w bramce strzeżonej przez Sebastiana Przyrowskiego umieścił Jadacki. Jednak walcząca Pogoń podobnie się nie poddała. W 86 minucie gola dającego nam punkt w tym meczu zdobył Michał Strzałkowski.

Z przebiegu spotkania trzeba przyznać że ten rezultat jest jak najbardziej sprawiedliwy. Zespół ze Mszczonowa szczególnie w pierwszej połowie wypracował sobie kilka okazji z czego 2 zamienił na bramki. Pogoń miała oprócz zdobytych bramek swoje doskonałe sytuacje, w których zabrakło jednak skutecznego wykończenia. Czas już skupić się na kolejnym wyzwaniu. A tym będzie spotkanie z MKS-em Piaseczno w sobotę 11 maja o godzinie 16:30 na naszym stadionie.

Mszczonowianka – Pogoń 2-2 ( 1-1 )

Bramki dla Pogoni: Łabęda, Strzałkowski

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk ( ’90 Pałuba ), Kołaczek, Jaroń ( ’82 Pietraszek ),Strzałkowski, Pieczyński, Małkowski ,Baranowski, Krajewski, Łabęda, Szymański