Z Pelikanem na zakończenie

W najbliższą niedzielę, dość nieoczekiwanie podopieczni trenera Chrobaka zagrają z Pelikanem Łowicz.

Nieoczekiwanie, gdyż spodziewaliśmy się iż ze względu na pandemię koronawirusa w naszym zespole w tym roku już nie zagramy. Jednak okazało się że jeszcze w 2020 roku czekać nas będą emocje związane z występem naszych piłkarzy w rozgrywkach ligowych w ramach 3 ligi.

A wspomnianych emocji nie powinno zabraknąć. Walczymy przede wszystkim o zapewnienie sobie miejsca w czołowej ósemce co będzie oznaczać pewne utrzymanie a przypominamy że to było i jest głównym celem Grodziskiej Pogoni w nadchodzącym sezonie a wszystko ponad to będzie miłym dodatkiem. Walczymy także o powiększenie przewagi nad „grupą pościgową” a wywalczone 3 ewentualne punkty spowodowałyby iż nad drugim w tabeli Świtem mielibyśmy już 5 punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej.

Walka o awans do czołowej ósemki jest celem także zespołu gości czyli Pelikana Łowicz. To drużyna która jest niezwykle doświadczona, występująca od wielu lat na poziomie 3 ligi.

Pelikan w tabeli 3 ligi zajmuje obecnie 8 miejsce z dorobkiem 29 punktów wywalczonych w 17 spotkaniach. Bilans graczy z Łowicza to 8 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Bilans bramkowy: 29 goli strzelonych i 22 stracone. W ostatnim rozegranym meczu Pelikan przegrał 1-2 z rezerwami Jagiellonii Białystok.

Wierzymy i mamy nadzieję że pomimo przerwy w treningach związanych z izolacją i kwarantanną domową nasi zawodnicy „głodni” piłki i gry pokażą swoje 100% mocy w najbliższym meczu a to z kolei zaprowadzi nas do zwycięstwa oraz udania się w świetnych nastrojach na zasłużony odpoczynek i spokojne przygotowywanie się do startu rozgrywek w nowym, 2021 roku!

Liczymy także że będą naszych piłkarzy Państwo dopingować przed swoimi monitorami gdyż z meczu będzie przeprowadzona relacja video wraz z komentarzem!

Mecz z Pelikanem przypomnijmy, rozegramy w niedzielę 6 grudnia o godzinie 13:00 w Grodzisku Mazowieckim.

Kto wygra mecz???!!!