Z Pelikanem o przełamanie!

W środę o godzinie 17:30 podopieczni trenera Moskala w Grodzisku zmierzą się z Pelikanem Łowicz.

Po dwóch porażkach wszyscy wyczekujemy pierwszych punktów w 3 lidze. Wierzymy że owe przełamanie nastąpi w dniu jutrzejszym. Tym bardziej iż mamy ku temu odpowiednie przesłanki. W poprzednich spotkaniach pomimo iż schodziliśmy z boiska w roli pokonanego to mogliśmy dostrzec drzemiący w naszej grze spory potencjał. 
Mecz z Sokołem – pechowo przegrany. Spotkanie ze Świtem i jego druga połowa – byliśmy drużyną lepiej grającą od przeciwnika. Czyżby do trzech razy sztuka? W to mocno wierzymy!

Jednak rywal z którym przyjdzie nam się zmierzyć w dniu jutrzejszym do słabeuszy nie należy. Pelikan Łowicz to stary „wyjadacz”. Od wielu sezonów występuje w 3 lidze a w przeszłości występował także na poziomie drugoligowym.

Tak więc jest to rywal doświadczony i ograny na tym poziomie rozgrywkowym. W obecnym sezonie zawodnicy z Łowicza odnieśli jedno zwycięstwo a jeden mecz zremisowali. Zajmują obecnie 6 miejsce w 3 lidze. W ostatnim meczu zremisowali 1-1 z Olimpią Zambrów. Bramkę dla naszego jutrzejszego przeciwnika zdobył Damian Warchoł.

Czy podopieczni trenera Moskala jutro przełamią złą passę? Czy odniesiemy pierwszy zwycięstwo w sezonie? Czy dopiszemy sobie pierwsze punkty? Na te wszystkie pytania odpowiedź poznamy jutro! Tak więc serdecznie zapraszamy do wspierania z trybun naszej drużyny! Możemy liczyć na Ciebie?!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!