Z Radomiakiem na remis!

W ostatnim meczu sezonu nasza Pogoń w Radomiu zremisowała 1-1 rezerwami miejscowego Radomiaka.

W pierwszej połowie spotkania choć nie oglądaliśmy w niej bramek byliśmy świadkami dobrej gry Pogoni. To my mieliśmy optyczną przewagę i stwarzaliśmy sobie dogodniejsze okazje do zdobycia gola. Wierzyliśmy że taka postawa przyniesie efekty w drugiej części gry.

I tak też się stało. W 60 minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Szymański. Niestety w 75 minucie w zamieszaniu w naszym polu karnym najprzytomniej zachował się zawodnik gospodarzy który zdobył jak się później okazało bramkę dającą Radomiakowi remis. Nas natomiast ten punkt do końca nie zadowala. Byliśmy zespołem lepszym i powinniśmy to spotkanie wygrać. Jednak ten mecz to już historia.

Teraz wszystkie oczy zwracamy do Wołomina w którym to już 22 czerwca o godzinie 18:00 zagramy pierwszy mecz barażowy o 3 ligę. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie miejscowy Huragan. W najbliższych dniach będziemy przedstawiać bliżej naszego przeciwnika. Przypomnijmy, rewanż rozegramy w Grodzisku 25 czerwca o godzinie 18:00.

Radomiak II Radom – Pogoń Grodzisk 1-1 ( 0-0 )

Skład Pogoni: Przyrowski, Krajewski, Małkowski, Jędrzejczyk, Borychowski ( ’45 Pieczyński ), Jaroń ( ’45 Grabowski ), Szewczyk, Kołaczek, Szymański, Łabęda ( 65 Czaplicki ), Strzałkowski ( ’65 Pietraszek )